Jak to działa

System Głośnomówiący Honda Strona główna to lepszy sposób używania telefonu w samochodzie. Dzięki niemu nie ma już potrzeby trzymania telefonu komórkowego w dłoni podczas jazdy samochodem.

System Głośnomówiący Honda Strona główna wykorzystuje technologię bezprzewodową Bluetooth do przekazywania informacji o rozmowach przychodzących na wyświetlacz (jeżeli jest na wyposażeniu), na którym można zobaczyć szczegóły połączenia. System poleceń głosowych umożliwia wybieranie numerów telefonów, nazw zapisanych w systemie Głośnomówiący Honda Strona główna, a nawet bezpośrednich lokalizacji zapisanych w systemie nawigacji. Wszystko to zapewnia bezpieczniejszą i wygodniejszą jazdę.

Używaj dotychczasowego telefonu.

Kompatybilna jest większość telefonów komórkowych z trybem Bluetooth i głośnomówiącym.

Przyciski sterowania w kierownicy

Do sterowania systemem System Głośnomówiący Honda Strona główna można używać przycisków znajdujących się w kierownicy samochodu.

Wyświetlacz (jeżeli jest na wyposażeniu)

Na wyświetlaczu (jeżeli jest na wyposażeniu) pokazywane są szczegóły połączenia, takie jak identyfikator osoby dzwoniącej, siła sygnału, poziom naładowania baterii oraz, jeżeli jesteś w obszarze roamingu, operator sieci. (Uwaga: niektóre modele telefonów nie przekazują takiej informacji.)

Przekazywanie połączeń pomiędzy telefonem a systemem System Głośnomówiący Honda Strona główna.

Oprócz tego można przekazywać połączenia z systemu System Głośnomówiący Honda Strona główna do telefonu (i na odwrót) przez naciśnięcie przycisku TALK i wypowiedzenie słowa „Transfer”.